qendra vertikale CNC machining VMC550 (L) - China Shandong New Ankai-Kitco

qendër vertikale CNC përpunimit VMC550 (L)

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1.Specification

  specifikimet

  VMC550 (L)

  gisht

  fuqia motorike

  2.2 / 3.7kw (ndihmës)

  Distanca në mes të fund gisht dhe sipërfaqe të punës

  100 -470 mm

  Qendra gisht për të hekurudhor udhëzues kolona

  380 mm

  Speed

  8000/10000 rpm

  Kon e gisht

  BT30

  stol punë

  Sipërfaqja e stol të punës

  320 × 800mm

  Kapaciteti Load

  300 kg

  mesa e punës nga toka

  880 mm

  T numër automat / gjerësi / hendeku

  3/14/100

  Largësia e udhëtimit

  Abshisë

  500 mm

  Ordinatë

  320 mm

  Z-Aksi

  370 mm

  ushqim

  X-aks lëviz shpejt

  10 m

  Y-aks lëviz shpejt

  10 m

  Z-aks lëviz shpejt

  8 m

  fast prerjes shpejtësi mm / min

  1-5000 mm / min

  saktësi

  Saktësi pozicional

  0.022 mm

  Përsëriteni mm pozicionale saktësisë

  0.012 mm

  Tools

  Max, diameter

  120 mm

  Gjatesia maksimale

  200 mm

  Kapaciteti mjet revista

  10

  Koha Qty e changingS mjet

  6 s

  të dhëna

  presionin e ajrit

  0.6 Mpa

  Furnizimi me energji elektrike

  Tension (V) / frekuenca (Hz)

  380/50

  Kapaciteti total (KVA)

  10

  peshë

  1960 kg

  Diamention

  1600 × 1860 × 2100 mm

   

  2.Configuration

  ※ Lartë Forca rrëshirë rërë hedh
  ※ 3-aks Tajvan hekurudhor linear
  ※ Sistemit SIEMENS, GSK, KND
  ※ Taiwan shpejtësi të lartë njësi gisht 8000rpm
  ※ veçantë handwheel
  ※ gramafon Tool Magazine Style: 16
  ※ sistem PASTRIMIN hell
  ※ roje plotë
  ※ Rregullimit të spesor dhe vidë
  ※ lubrifikim automatik të përhershme


 • Previous:
 • Next:

 • 

  lidh

  Na jep një britmë
  Get Updates Email
  WhatsApp Online Chat !