SM205 seri Swiss CNC - China Shandong New Ankai-Kitco

SM205 seri Swiss CNC

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  New seri SM205 dyfishtë gisht makinë, është një update sipas nevojave të klientit.

  ◇ përmirësimin gjithëpërfshirës të funksionit dhe të performancës.

  ◇ strukturën Lartë Forca, layout simetrike, përpunimit të lartë të ngurtë dhe të lartë të qëndrueshme.

  ◇ Përditësimi i përgjithshëm i motor ndihmës kënaq nevojat e performancë të lartë të ngarkesës

  1a8d1a8e

  .305f5d9f 

   

  636552426621189211_1636552426788069551_1

   

  artikuj

  SM205

  makinë

  sistem

  FANUC 01

  SYTENC

   

  MAX.RPM

  Main 10.000 / min / sub8000 / min

  Main 6.000 / min / Sub6000 / min

   

  Max.Turning Diametri

  φ20mm

   

  Gisht Stroke kryesore

  260mm

   

  shpejtësi të shpejtë kundërvënie

  32m / rnin (XL: 24m / min)

  24m / min

  Tools

  OD Tools

  6X [12 * 121

   

  Mjete Front punës

  5x [φ25-ER161

   

  Cross Driven Tools (integrimit)

  4x [ER16]

   

  Mbrapa dhe mjetet (fikse)

  4x [ER16]

  Motors

  kryesor

  2.2 / 3.7KW

  4.4KW

   

  Sub

  1.5 / 2.2kW

  2.9KW

   

  Cross

  0.55 / 1.1KW

  0.75KW

   

  Drive

  0.75KW

   

  ftohës

  0.4KW

  Të tjerët

  Kapaciteti i tank ftohës

  180L

   

  Kapaciteti i tank vajosje

  1.8L

   

  Central Lartësia

  1,000mm

   

  peshë

  3600Kg

   

  Madhësia (L * W H *)

  2610 x 1530 1674mm

   

  NC

  kontroll

  Akset kontrollueshme

  7axis / 4axis

   

  LCD

  LCD 10.4 "

   

  parametrat standarde sistemi

  standard

   

  përgjimi ngurtë

  standard

   

  wheel Hand

  standard

   

  interpolation spiral

  standa


 • Previous:
 • Next:

 • 

  lidh

  Na jep një britmë
  Get Updates Email
  WhatsApp Online Chat !