CNC torno CK6136A - China Shandong New Ankai-Kitco

CNC torno CK6136A

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Details :

  A. Konfigurimi

  1.System: GSK, motor ndihmës dhe makinë

  2.8 inç Manual flak 3-nofulla, 4-stacioni elektrik mjet pas.

  tailstock 3.Manual, gjysëm të thyer

  Sistemi 4.Cooling, sistemi i ndriçimit, sistemi automatik vajosje;

  B. konfigurimit opsional

  markave Perkujtimore e sistemeve CNC SIEMENS, FANUC
  Llojet Perkujtimore e mjet post Horizontal 6-stacion, horizontal 8-stacion
  Llojet Perkujtimore e goditjen detalit hedhje hidraulik, pneumatik hedhje, hedhje sustë
  Llojet Perkujtimore e tailstock <F, ont = "" style = "font-size: 16px;"> tailstock hidraulike, pneumatike tailstock
  modelet opsionale të ushqyerit Bar automatike ushqyerit (Customized programet vetëm)

  C. Avantazhet:

  1. Ky hekurudhor udhëzues është trajtuar nga shuarje tejzanor frekuencave, rëndë gjobë dhe trajtimin suva.

  2. gisht Independent, rregullimi ndryshueshme frekuencave stepless shpejtësi, zhurma të vogla dhe dridhje, saktësi të lartë machining, kursimit të energjisë dhe mbrojtjen e mjedisit.

  3. gisht miraton shpejtësi të lartë dhe duke mbajtur saktësi të lartë, dhe sipërfaqe machined ka fund të mirë

  specifikimet

  ARTIKUJT specifikimet
  Max. notuar mbi shtrat Φ360mm
  Max. notuar mbi karrocë Φ190mm
  Max. gjatësia e copë të punës 750mm
  Gjerësia e makinës 330mm
  Madhësia e Chuck tre-nofulla 200mm
  Gama e shpejtësisë gisht 150-2500rpm
  lindi gisht Φ60mm
  Taper i lindi gisht MT6
  Stacionet e mjet transportues 4/6/8
  Max madhësia e mjet postim 20mm ose 25mm
  Min. vendosjen njësinë e motorit (Z) 0.001mm gjatë, (X) 0.001mm cross
  Shpejtësia lëviz nga posti (Z) 8 milion gjatë / min, (X) cross 4 m / min  
  Kon e tailstock pendë  MT4
  Max. Gama e tailstock pendë 120mm    
  fuqia motorike 5.5KW
  Madhësia Paketimi (gjatësia × × width lartësi) 1950 mm × 1400 mm × 1650mm  
  Pesha neto 1650 / 1700kg

  3 (3) 3 (1)


 • Previous:
 • Next:

 • 

  lidh

  Na jep një britmë
  Get Updates Email
  WhatsApp Online Chat !