CK6132A - China Shandong New Ankai-Kitco

CK6132A

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  A. Standard Konfigurimi dhe Specifikimet

  1.System: GSK928TD-L, motor ndihmës dhe makinë
  2.3-nofulla braktis, 4-stacion elektrik mjet postim.

  tailstock 3.Manual, gjysëm të thyer

  sistemit 4.Cooling; Ndriçohet sistemit; sistemit automatik vajosje;

  C. Karakteristikat kryesore

  1. gisht Single

  2. Mund të rregulluar me sistem hidraulik braktis.

  3. Integruar sistemi automatik vajosje.

  4. precision të lartë CNC torno me radio të mirë të performancës çmimeve.

  5. wheel elektronike dore pajisur operacion i lehtë.

  6. Topi miraton përpunimit plastik paste veshin vogël, saktësi të lartë, jetë të gjatë.

  7. Feed i bosht XZ është nxitur nga vidë topin me ndihmës-motor.

  8. Rotary ndryshme sipërfaqe copë punë automatikisht kthyer, machining saktësi.

  D. konfigurim të veçantë

  markave Perkujtimore e sistemeve CNC

  SIEMENS, FANUC

  Llojet Perkujtimore e mjet post

  horizontal Gjashtë-stacion, horizontale tetë-stacioni

  Llojet Perkujtimore e goditjen detalit

  hedhje hidraulik, pneumatik hedhje, hedhje sustë

  Llojet Perkujtimore e tailstock

  tailstock hidraulike, pneumatike tailstock

  modelet opsionale të ushqyerit

  ushqyerit automatike (Customized programet vetëm)

   

  Specifikim

  ARTIKUJT

  specifikimet

  Max. notuar mbi shtrat Φ320mm
  Max. notuar mbi karrocë Φ110mm
  Max. gjatësia e copë të punës 450mm
  Gama e shpejtësisë gisht 100-2500rpm
  lindi gisht Φ40mm
  Taper i lindi gisht MT5
  Stacionet e mjet transportues 4/6 / ose banda të tipit mjet transportues
  Min. vendosjen njësinë e motorit (Z) 0.001mm gjatë, (X) cross0.001mm
  Shpejtësia lëviz nga posti (Z) gjatë 8 m / min, (X) cross 4 m / min
  Kon e tailstock pendë MT3
  Max. Gama e tailstock pendë 100mm
  fuqia motorike 4KW
  Madhësia Paketimi (gjatësia × × width lartësi) 1820 mm × 1100 mm × 1550mm
  Pesha neto 1100kg

  32


 • Previous:
 • Next:

 • 

  lidh

  Na jep një britmë
  Get Updates Email
  WhatsApp Online Chat !