AK164 Swiss CNC Precision - China Shandong New Ankai-Kitco

Precision AK164 Swiss CNC

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  mjet Ak164 seri makinë i takon directory zvicerane të lartë-shpejtësi të lartë saktësi CNC dhe të ushqyerit dual-qëllim kthese-mulliri kombinuar torno (mëngë të shkëmbyeshëm udhëzues dhe udhëzues mëngë pa mënyrat sipas kërkesave të konsumatorëve) .Kjo produkt integron udhëzues mëngë dhe udhëzues sleeve- modes pa e kuptuar, dizajn shumë qëllime. Mjet makinë kryen përpunimit më të përshtatshme sipas kërkesave të konsumatorëve për produktet; në strukturën e udhëzues mëngë (directory), ajo është e pajisur me një pajisje integrale splined bosht sinkron rotacionit dhe një total-udhëtimit sinkron mëngë udhëzues rotacionit, 320mm Materialet mund të ushqehet nga një kohë goditjen; në një strukturë mëngë pa udhëzues (të ushqyerit), ai është i përshtatshëm për të zbres, nuk ka nevojë për materiale rëndë në procesin e përpunimit, dhe mund të makinë ftohtë tërhequr bare me shpejtësi të lartë dhe saktësi të lartë. Gisht është një integruar ndërtuar në gisht elektrike të cilat koka fuqia rotacioni është e pajisur me një vaj të ftohjes device.It mund të aplikohen gjerësisht në machining kombinuar të pjesëve të hollë-bosht dhe pjesë saktësi në automobila, komunikimit elektronik, fakse, printera , instrumente mjekësore, pajisje shtëpiake, lockmaking dhe industri të tjera.

  724c964e4890651054894503

   

   

   

  Parametrat teknike

   

  artikuj

  AK164

  machining
  Gama

  diametër Bar goditjen e mm gisht

  Ф8 ~ Ф16mm

   

  Max diametër goditjen e bosht pasme

  320mm

  Max diametër shpimit të gisht

  Ф10mm

  Max diametër prej gisht përgjimit

  M8

  Max shpimit thellësi prej gisht

  65mm

  Max diameter shpimit i anësor kokë të energjisë bluarjes

  Ф12mm

  gisht

  shpejtësia gisht

  100 ~ 7000rpm / min

  indeksimit gisht

  C-axi: 0.001 °

  Gisht me-vrimë diametër

  Ф33mm

  prerje
  Tool

  Sasia mjet Row (16 * 16 * 150)

  6

  mulliri Side rrotullues drejtuar mjet

  1 x ER16 + 3 cm ER16

  Side mulliri varg shpejtësia kreu pushtet

  100 ~ 6000rpm / min

  Fundi mulliri pushtet mjet rrotullues

   

  3 cm ER16

  Fundi mulliri varg shpejtësia kreu pushtet

   

  100 ~ 6000rpm / min

  Fundi fytyra e thikë fikse

   

  3 cm ER16

  motor

  Built-në energji elektrike gisht

  5.5KW

  fuqia vlerësuar e motor ndihmës X1-aks

  0.75KW

  fuqia vlerësuar e Y, Z-aks motor ndihmës

  1KW

  fuqia vlerësuar e anësor kokë të energjisë bluarjes

  0.75KW

  Fundi kreu Fuqia mulliri vlerësuarat pushtet

  0.35KW

  Ftohje pushtetit pompë të naftës

  0.18KW

  Lubricating pushtetit pompë të naftës

  25W

  sistem

  Model sistemi

  21TB

  Kontrollueshëm / përzjerë numër aks

  6/4

  njësia Min

  0.001mm

  Leximi i shpejtë shpejtësia e lëvizjes

  32m / min (X-axi 20m / min)

  kapacitetit të magazinimit Program

  1GB

  Numri i ruajtur program

  8.0 "ekran me ngjyra

   

   

  Të tjerët

   

   

   

  pajisjes marrëse

  pjesë gjatë dhe të shkurtër tërheqëse

  Kapaciteti i energjisë

  11KVA

  lartësia qendër gisht

  985mm

  dimensionet mjet makine (L * W H *)

  2200 * 1510 * 1780mm

  Prerje karburantit vëllimi tank

  145L

  presionin e ajrit

  Mbi 0.4MPa

  mjet makinë peshe neto

  2


 • Previous:
 • Next:

 • 

  lidh

  Na jep një britmë
  Get Updates Email
  WhatsApp Online Chat !