Новата машина алатка бизнис мрежа ЦПУ силна приклучат Anyka докинг интернет ера

Во изминатите дваесет години на комерцијализација, интернет технологија има напишано невиден стапка на промена на светски индустриски легенди и претприемачки живот. Со брзиот развој на интернет денес, "Интернет плус" стана нов нормален развој на преработувачката индустрија. Државата поттикнува иновацијата, залагајќи се за "Интернет плус", донесе важни можности за производство на претпријатието. За да победи на иницијатива во ерата на Интернет, новиот Шандонг Ankai CNC машина Алатка за копродукции, Ltd (во понатамошниот текст како "нов Ankai ЦПУ") за да изберете Кина машина бизнис мрежа главен член и силна во Веб Интелигентен центар, со надеж дека кинеските машина бизнис мрежа добра помош отворени повеќе интернет пазарот.
Шандонг Ankai CNC машина Алатка за копродукции Ltd Шандонг нови Ankai група под висока почетна точка, високо-технолошки компании. Групата компанија е големо претпријатие, кое се интегрира механички производство, автомобилската умре-кастинг, алуминиум индустрија, цевки индустрија, финансиите, недвижности и угостителството. Нашата компанија се залага за намалување на ЦПУ струг мелење комплекс машина дизајн и развој, производство и производство. Компанијата се здоби со целосен сет на технологија на Јужна Кореја HJM компанија, постојните сингл вретено, три оската поврзување контрола на три универзална ЦПУ вертикална струг мелење комплекс машина серија производи; исто така, имаат високо квалитетен ЦПУ струг мелење комплекс машина двојно вретено, седум оската поврзување четири, до максимум да се задоволат потребите на различни корисници. На производи се особено погодни за обработка на големи количини, висока точност и комплексни делови во автомобилската, електроника, комуникација, ИТ индустријата, медицински, воена, Авијација, хардвер, машини и хидраулични делови индустрија.
Во моментов, со брзиот развој на интернет денес, новиот НЦ машина алатка во Кина Ankai избираат да соработуваат со мрежата на бизнис сака да го користат моќта на интернет, да ги прошират удел на пазарот. Изборот на Кина CNC машина алатка Ankai нов бизнис мрежа се базира на веб страната во областа на машина алатка професионални и авторитетен размислувања. Оваа година е прва година на новата CNC машина алатка Кинески Ankai соработка и бизнис мрежа, една година на взаемна поддршка и заеднички развој.
Во иднина, Димас Binna ќе продолжи да се редат на линија и да продолжи да им обезбеди на корисниците со задоволителни производи и услуги.


Време на мислењето: Мај-02-2018


Поврзете се

Дај ни извик
Земете мејл ажурирања
WhatsApp Online Chat !