за нас

Шандонг Нова Ankai-Kitco Sowin CNC машина Алатка за копродукции, Ltd е национален високо-технолошки претпријатие од областа на производство на CNC машина алатки. Во филозофијата на "ориентирани кон луѓето, технички иновации", компанијата не штеди напори да се создаде "со голема брзина, висока прецизност, со голема сигурност" CNC опрема со сопственички права на интелектуална сопственост врз основа на богата економска сила, силна техничка талент сила и напредни бизнис филозофија.

Преку години напори, компанијата успешно го разви мала ЦПУ прецизност автоматски бар струг (попозната како прецизност автоматски струг) која е поделена на АК серија, СМ серија SX серијата и Кометал серија, има комбинација возврат-мелница функција и е особено се применува за големи серија мулти-различни висока прецизност обработка на задачи на тенки вратило и мали комплицирано ротирачки делови. Нашите производи имаат висока прецизност потпорен способност, со главна исти делови усвојување на меѓународни познати брендови, како и производни процеси и технологии за преземање на водството во Кина. Машински производи се користат за комуникација, медицински машини, ладење, оптички инструменти, апарати за домаќинство, воздушната, автомобили, мотоцикли, електроника, мотори, часовник индустрија и други индустрии.
Од своето основање, Шандонг Нова Ankai-Kitco Sowin CNC машина Алатка за копродукции, Ltd е врз основа на истражување, развој и производство на high-end ЦПУ стругове. Во деловната филозофија на "постојано подобрување, клиентите Врховниот", компанијата е посветена да стане водечки светски производител на опрема и сервис провајдер.
Поврзете се

Дај ни извик
Земете мејл ажурирања
WhatsApp Online Chat !